Vannitubade lammutamine

Eelmise nädala lõpus ilmus alla trepikotta teade, et garaažis on probleem veetorudega ja 25.juunil tuleb kodus olla, sest torumees hakkab kõiki kortereid kontrollima. Soliidse 40-minutilise hilinemisega jõudis umbkeelne torumees lõpus meie juurde.

Esimese asjaga pidin ma alumise vannitoa vetsupotist vett laskma ja siis natukese aja pärast paariks minutiks dušši, bidee ja kraanikausi korraga jooksma jätma. Pärast pidin sama ülemises vannitoas tegema. Tuleb välja, et meie ülemine vannituba on arvatavasti kuidagi garaaži veeprobleemide seotud. Tore! Täpselt ma kõigest aru ei saanud, aga mulle tehti selgeks, et uuel nädalal on vaja ülemise korruse vannitoa seina sisse auk teha ja asja lähemalt uurida. Lisaks hoiatati, et viga võib ka all olla ja seega tuleks arvestada võimalusega, et mõlemas vannitoas hakatakse lammutama. Just seda ma praeguse põrgukuumusega tahangi 😀

plumber-1162323_1280

Torumees võttis esimesena meie korteri omanikuga ühendust ning pärast olukorra selgitamist saadi temalt roheline tuli. Seejärel tuil meil torumehega omavahel sobiv aeg kokku leppida. Hetkel jäi kokkulepe, et lasen ta järgmise teisipäeva hommikul sisse ja siis vaatame jooksvalt. Parimal juhul pidi ta töödega valmis saama 1-2 päevaga. Ma isegi ei taha mingi halvema variandi peale mõelda 😀 Loodetavasti läheb kõik hästi ja kiiresti (ha-ha-ha) ning me ei pea kaua ehitusplatsil elama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.