Ups?!

Ma jõudsin eile sellest juba halada, aga ütlen siis veelkord, et eile lakkas mu arvuti töötamast ja enne Apple´i esindusse kogu oma raha viimist otsustasin ma sõbra juurest läbi käia ja tema macbook pro laadijat proovida. Kes tead, äkki on viga vaid laadijas?

Pärast keelekoolis tasemetesti sooritamise ja registreerimise (kirjutan sellest kunagi hiljem) istusin metroosse ja umbes 40 minutit hiljem jõudsin kohale (Madrid on suur linn :D).Esimese asjana palusin siis kohe laadija välja tuua ja otseloomulikult ei sobinud tema laadija minu arvutile 😀 Ebareaalne. Ma olin reaalselt 40 minutit tema juurde trippinud vaid laadija katsetamiseks 😀  Ups. Jõime siis hoopis tassitäie kohvi ja muljetasime niisama.

Tagasi koju jõudes tellisin esimese asjana kohe Amazoni kaudu endale uue laadija, mis peaks täna kohale jõudma. Saan siis sellega proovida, kas viga on vaid laadijas või mitte. Kui viga pole laadijas, siis saadan selle lihtsalt samal päeval tagasi ja hakkan nutt kurgus Apple´i esinduspoe suunas liikuma 😀 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.