Kõik on hästi

Minu üks esimesi ja kindlasti kõige eredamaid lapsepõlve reise oli justnimelt Hispaaniasse. Millegipärast on mulle just sellest reisist mingi eriline mälestus jäänud. Väga täpselt ma midagi tegelikult tolleaegsest Hispaania reisist ei mäleta, aga sellegipoolest jättis see minusse mingi nö jälje. Eriti hästi on mul meeles Barcelona Montjuïc’i purskkaev ja selle õhtune muusika- ja valgusshow. Eelmisel aastal sõbrannadega seal käies tekkis nii tore äratundmisrõõm. Sel ajal mul polnud veel kusjuures õrna aimugi, et me vähem kui 2 kuu pärast ise ka Hispaaniasse kolime. 

Arvatavasti just selle lapsepõlve Hispaania reisi tõttu olen ma kasvades koguaeg mõelnud, et ühel ilusal päeval kolin ma Hispaaniasse mere äärde ja siis ongi kõik hästi ja elu ilus. Nii lahe, et see aeg ongi juba käes! Oleme nüüd mõned päevad enda uues kodus elanud ja kõik on ideaalne. Rõdul ilma nautides saan kuulata mere kohinat ning randa jõudmiseks tuleb vaid 10 minutit jalutada. Meil on ilus kodu, ilm on väga mõnus ja kõik on hästi. Nii hea on olla. Järgmiseks peaksin endale vist “päris” töökoha leidma 😀 😀 Rohkem nagu ei oskagi praegu midagi tahta, kõik on lihtsalt hästi ja hea on olla.

Tarifa on üks surfarite meelispaiku Euroopas ja meie uuest kodust on sinna vaid umbes 35 minutit autosõitu. Me oleme varem ka natukene nii tavalise kui ka lohesurfiga kokku puutunud, aga nüüd otsustasime endale kohe surfilaua osta ja asjaga rohkem tegelema hakata. Siin elades tundub lihtsalt patt seda mitte teha. 😀 Reedel käisime niisama maad uurimas ja rannas ujumas ning kohe pärast seda otsustasime laua ära osta. Laupäeval kahjuks laineid ei lubanud ja nii me siis eilse päeva asjatasime kodus ja lugesime enda rannas raamatuid. Peale meie polnud kusjuures praktiliselt kedagi rannas, meil siin on talv ju 😀 Mis siis, et väljas on endiselt üle 20 kraadi. Täna hommikuks lubas ilmaennustus Tarifale häid laineid ja nii me juba natukene pärast 8 startisime, et varakult kohal olla. Kahjuks mingeid korralikke laineid siiski ei olnud ja isegi pärast paaritunnist ootamist ja niisama vees hullamist neid ei tulnud 😀 Pidime valusa kaotuse vastu võtma ja uut nädalavahetust ootama jääda. Ideaalis saaksime muidugi ka nädala sees pärast tööd minna, eks näis. Praegu on vähemalt isu surfamise järele nii suur, et loodetavasti saan mõne kuu pärast uhkelt öelda, et oskan tegelikult ka juba natukene sõita. 😀 

One Reply to “Kõik on hästi”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.