Toredad uued inimesed

Mitte liiga kaua aega tagasi kirjutasin ma siin sellest, kuidas ma lihtsalt ei viitsi jälle hakata oma aega ja energiat uute sõprussuhete loomise peale kulutama. Mul ju on juba Eestis need nii-öelda minu inimesed…. Sellest postitustest ei olegi teab mis palju aega möödas, aga justkui imekombel on mu ümber ka siin tekkinud uued ja toredad inimesed. Ma ei ole pidanud neid kuskilt otsima, see kõik on justkui iseenesest ilma igasuguse pingutamiseta toimunud. Mul on nii hea meel, et meil on siia tekkinud inimesed kellega koos välja minna ja lihtsalt üksteise seltskonda nautida. Pean tunnistama, et nad on kindlasti aidanud vähemalt minul end siin palju kodusemalt tunda.

Meil on moodustunud päris tore punt, kellega oleme juba viimasel kolmel nädalavahetusel väljas käinud. Loomulikult on mõnus ka lihtsalt kahekesi kodus või kuskil väljas aega veeta, aga vahel tore seda ka suurema seltskonnaga teha. Me käime tavaliselt nagunii vähemalt korra nädalas kahekesi väljas söömas ja seega on vahelduseks ju täitsa tore seda ka teistega koos teha. Kui ma alguses kartsin, et me ei leiagi endale siin mingit enda punti, kellega koos väljas käia ja ühiseid ettevõtmisi korraldada, siis täna ma seda enam ei karda. Mingeid südamesõpru ma endale loomulikult leidnud ei ole, aga inimesed, kellega on lihtsal tore olla, oleme me küll vist leidnud. Pean tunnistama, et sel reedel pidin ma end järjekordselt välja minemiseks isegi natukene sundima 😀 Mul on hea meel, et ma seda ikka tegin, sest tegemist oli ühe väga toreda õhtuga. Istusime oma seltskonnaga kodu lähedal asuvas mõnusas baaris ning lihtsalt sõime, jõime, rääkisime ja lõpuks isegi laulsime. 😀

Tunnen, et tänaseks oleme end kenasti siin Gibraltari piiri ääres sisse seadnud ja kõik on paika loksunud. Lisaks erinevatele töistele kohustustele võtsin vastu ka ühe aastase vabatahtliku töö projekti ja õpin nüüd jälle usinalt Hispaania keelt ning alustasin vaikselt Briti viipekeelega. Õhtuti oleme hakanud korvpalli mängimas käima ning vähemalt ühel nädalavahetuse päeval käime Tarifal surfamas. Ma olen üldiselt üsna kiire õppija, aga pean tunnistama, et surfamise käppa saamisega mul väga libedalt ei lähe. Mul on nimelt väike hirm lainete ees ja seega kipun ma palju üle mõtlema. Loodan siiski, et järjekindlus viib sihile ja tunnen end juba õige pea lainetes järjest kindlamalt. Täna tulin küll vees väga vihasena välja. 😀 Kallis kaasa püüdis mind igatepidi juhendada, julgustada ja lõpuks ka lohutada, aga täna ei olnud lihtsalt minu päev. 😀 Pärast umbes tunnikest vees olekut andsin alla ja tulin kaldale. Tuju läks ära, sest mitte miski ei tulnud välja ja kui aus olla, siis ma ei jõudnud enam seda soolast vett ka alla neelata. 😀 Vähemalt pole nina enam kinni!

Oleme juba mõnel korral omavahel arutanud, et äkki peaksime ikka täitsa oma maja rentima. Meile mõlemale tegelikult väga meeldib meie korter, aga päris oma hoov ja privaatne bassein kõlavad samuti väga ahvatlevalt. Nii saaks kass vabalt õues ringi joosta ja mina kõikvõimalikke aiasaadusi kasvatama hakata. 😀 Samas oleks mul natukene kahju meie täiesti imelisest vaatest loobuda. Minu arust on meil selle piirkonna parim vaade, aga oma aia ja basseiniga maja arvatavasti korvaks selle. Ma tegelikult leidsin meist vaid umbes 300 meetri kaugusel ühe normaalses hinnaklassis maja, aga see oli meie jaoks kohe kindlasti liiga suur. Külaliste jaoks on ju lisa toad toredad, aga reaalsuses ei ole meil igapäevaselt 5 magamistoaga midagi teha. 😀 Ma hoian igatahes silmad lahti ja püüan ka tuttavate kaudu siseinfot saada. Äkki tuleb turule midagi sellist, mis tundub see õige ja paneb südame kiiremini tuksuma. Kolida ma küll väga ei viitsiks, aga kui me leiaks siin enda praeguse kodu lähedal mõne toreda majakese, siis oleks see arvatavasti seda väärt. Eks me elame ja näeme, kuskile kiiret meil õnneks ei ole.

Rohkem mul vist midagi hinge peal ei olegi. Kõik on lihtsalt hästi. Tore on mõelda, et oleme kolme ja poole kuuga suutnud end mõnusalt sisse seada ja leidnud enda ka mitmeid toredaid uusi inimesi. Hea on teada, et meil on ka siia tekkinud inimesed, kes on alati vajadusel nõu ja jõuga toeks. Meil on oma seltskonnaga juba kusjuures plaanis ka kõik koos varsti karnevalile sõita. Usun, et see saab tore olema! 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.