Tenerife pildis

Kohe oleme tegelikult juba nädal aega tagasi kodus olnud ja seega otsustasin end kätte võtta ja mõned gopro pildid siia lisada. Ma ei tea kahjuks fotograafiast mitte midagi ja nii tekib päris suur frustratsioon neid pilte vaadates 😀 Tenerifel oli nii palju imeilusaid paiku, aga minu puudulike oskuste tõttu ei saa ma seda ilu fotodel edasi anda. Seetõttu hakkasin täitsa tõsiselt mingi korraliku aparaadi ostmise peale mõtlema. Võiksin ju osata nende imeliste paikade ilu ka teistega läbi fotode jagada…

Punta Del Hidalgo

Punda Del Hidalgo
Bassein meie majakese ees

Me rentisime Punta Del Hidalgo linnakeses majakese ja jäime sellega väga rahule. Kant on ise väga rahulik ning turistivaene (vähemalt juuni alguses). See koht sai valitud suurepäraste surfamisvõimaluste tõttu, aga nagu ma juba selles postituses kirjutasin, siis kahjuks meie sealoleku ajal normaalseid laineid ei olnud 😀 Küll aga oli meil kohe majakese ees väga mõnus ookeaniveega täidetud bassein, mille kõrval olid pärastiseks loputamiseks ka mageda veega duššid.

Granadilla de Abona
Granadilla de Abona

Granadilla de Abona
Väga mõnus rand kesket linna

Tenerifel olles tuleks kindlasti endale ka auto rentida. Täpsemalt kirjutasin selle kohta eraldi postituses siin. Tänu auto rentimisele saime tervele Tenerifele tiiru peale teha ja külastada väga paljusid erinevaid vähem ja rohkem teisi turiste täis randu ja külakesi.  Tavaliselt olime igas rannas täpselt nii kaua, et hakkaks piisavalt palav ja liikusime pärast ujumas käiku edasi. Vesi oli ookeanis ikkagi piisavalt jahe ja ilma enne end päikese käes kuumaks kütmist vette minna ei tahtnud.

DCIM100GOPROGOPR4135.

La Orotava
La Orotava

Tenerifet külastades tuleb loomulikult ära käia ka Atlandi ookeani saarte kõrgeima tipu ehk Teide vulkaani otsas. Teide kõrgus merepinnast on 3718 meetrit ja see teeb sellest maailma kõrguselt kolmanda vulkaani Hawaii saarel asuvate Mauna Loa ja Mauna Kea järel. Edasi-tagasi sõit gondliga tipu suunas maksab 27 eurot inimese kohta.

Teide Vulkaan
Teide vulkaan

Teide vulkaan

Teide vulkaani gondel
Gondel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.