Suvevaheaja algus

Selle nädalaga saavad kõik mu keelekoolid läbi ja seega algab ametlikult suvevaheaeg 😀 Mulle nii meeldivad mu keelekoolide inimesed ja päris kahju on, et tunnid läbi saavad.   Tegelikult sai esimene keelekool juba eelmisel pühapäeval läbi ja sain tõenduseks ka diplomi. Esmaspäeval sai teine keelekool läbi, aga nö lõpupidu toimub alles pühapäeval ja lisaks sellele läheme 1.juulil päevasele ekskursioonile kõik koos.

Eile toimus mu vaieldamatu lemmiku keelekooli väike lõpupidu. Igaüks võttis midagi kaasa ja nii me poole 10 ajal hommikul oma söögiorgiaga alustasime 😀 Mina tegin šokolaadikooki, mis õnneks kõigile väga meeldis ja pidin koguni retsepti jagama. Lisaks toodi palju traditsioonilisi hispaania toite ja loomulikult ka puuvilju ja krõpse. Ühel hiinlannal on oma restoran ja tema tõi meile hommikusöögiks tohutult suure hunniku äsja ahjust tulnud ribisid. Need olid imelised ja suus sulavad. Kokku istusime koos umbes 2 tundi ja lisaks söömisele ja piltide tegemisele laulsime ka karaoket. 😀 Lisaks hispaaniakeelsetele lauludele sai kuulda ka inglise, jaapani ja hiina keelt.

Pärast keelekooli koosviibimist läksime sealse sõbranna ja õpetajaga veel kohvile, et lobiseda maast ja ilmast. Kui tundide ajal pidime loomulikult ainult hispaania keeles hakkama saama, siis väljaspool klassiruumi rääkisime meie inglise keeles ja tema vastas hispaania keeles. Niimoodi saame lihtsalt natukene rohkematest asjadest rääkida 😀 Hiljem käisime veel Juliaga mööblipoodides kullipilguga ringi vaatamas. Eelkõige otsisime köögi ja vannitoa sisustust, sest tal läheb kohe lahti suur remont ja uued asjad on vaja kiiresti välja otsida. Lisaks vaatasime diivaneid ja aiamööblit. Mulle jäi ka paar asja silma (voodipesu, terrassi valgustid jne) ning kavatsen järgmisel nädalal tagasi minna, sest siis algavad suured suve allahindlused jälle. Eile lubati, et enamus kaupa on siis vähemalt poole odavam.

Meil Juliaga oli mõlemal üsna hiljuti sünnipäev ja seetõttu tundus ainuõige koos ka üks korralik lõuna teha. Mul on juba tükk aega suur sushi isu olnud ja nii me sammud linna parimasse kohta ka seadsime. Mina pole teab mis suur sushi spetsialist, aga Julia elas 8 aastat Jaapanis ja seega teab, millest ta räägib 😀 Toit oli tõesti täiesti imeline, aga teenindus jättis natuke soovida. Pärast lõunat olid kõhud nii mõnusalt täis ja otsustasime veel natukene aega päikese käes peesitada 😀

Õhtul läksime sõpradega otseloomulikult jälle baari hispaaniale kaasa elama. Mäng ise oli üsna mõttetu ja meil oli ikka korralikult õnne, et selle mängu võitsime. Istusime seekord ühes väiksemas ja vaiksemas baaris, kus oli palju vähem melu. Mulle meeldib jalgpalli ikka suuremates ja rahvast täis baarides vaadata, et oleks rohkem inimesi, kelle emotsioone jälgida 😀 Loodame, et esmaspäevane mäng tuleb parem!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.