Roadtrip Madridist Gibraltarile

Reisilt tagasi jõudmise ja Madridi korteri võtmete ära andmise vahele mahtus umbes täpselt 2 päeva. Selle asja jooksul me siiski päris kõiki asju veel kokku panna ei saanud, sest meil olid külalised kuni võtmete ära andmise päeva hommikuni. 😀 Õnneks saime paljud asjad siiski nende abiga ära pakitud ja autosse paigutatud. Mööblit me kaasa vedama ei hakanud, sest meie uus kodu Gibraltari piiri ääres on täielikult möbleeritud. 

Alguses oli meil tegelikult üldse plaan enda autoga Gibraltarile sõita, seal endale lühikeseks ajaks korter üürida  ja selle aja jooksul siis see päris õige enda uus kodu leida. Kõik oma asjad Madridis plaanisime alguses mu sõbranna juurde hoiule viia ja neile kolimisautoga pärast uue kodu leidmist järele minna. Õnneks oli meil oma Lõuna-Hispaania puhkuse ajal võimalus ühel päeval ka Gibraltari kanti kodusid vaatama tulla ja suure imega leidsime meile väga sobiva korteri sellel samal päeval! Täiesti uskumatu kuidas meil vedas, sest Madridis oli korteri leidmine ikka väga tüttu ja aeganõudev protsess. Olen selle kohta SIIN kirjutanud. Pärast koduga tutvumist maksime kohe tagatisraha broneeringuks ära ning leppisime kokku, et saame järgmisel nädalal lepingut allkirjastades kohe sisse kolida. Super! Niimoodi kadus ära vajadus ka asju Madridis hoiustada, sest kõik mida meil vaja ei läinud me kas andsime või müüsime ära ning peaaegu kõik ülejäänud asjad mahtusid meie enda autosse.

Tegelikult on see täiesti uskumatu, kui palju asju me suutsime oma pisikesse autosse mahutada 😀 Lisaks kõikidele meie riietele, jalanõudele ja köögitarvikutele mahutasime me sinna ka kirjutuslaua, päikesetoolid, jalanõude riiuli ning ühe korvriiuli 😀 Muuseas pakkisime sinna loomulikult ka oma kiivrid, tsikli riided jnejne. Pean tunnistama, et võtsime võib-olla isegi natukene liiga palju asju kaasa ja oleksime võinud veel paljud asjad laiali jagada, aga mis seal ikka. Lõpuks ei mahtunud autosse enam kassi liivakast ja tolmuimeja. Liivakasti jätsime viimasel hetkel tänavale ja loodetavasti sai see endale uue õnneliku omaniku ning tolmuimeja said endale meie sõbrad. 

Alguses oli meil plaan Madridi korter 30.10 hommikul ära anda ja seejärel kohe Gibraltarile sõita, et kell 17.00 siin leping allkirjastada ning seejärel auto lahti pakkida ja end korterisse sisse seada. Kahjuks ei sobinud hommikune aeg meie Madridi korteri omanikule ja seetõttu otsustasime 29.10 õhtul korteri ära anda ja öö enda sõprade juures veeta. Endalegi üllatuseks saime korteri tühjaks tunnikene enne võtmete ära andmist ning kõik sujus üsna ladusalt. Kuu aja jooksul peaksime ka oma tagatisraha kätte saadam. Loodetavasti ei tule sellega mingeid probleeme. Pärast võtmete ära andmist saime isegi enamvähem normaalsel ajal magama ning järgmise päeva 7 tunnine sõit Gibraltari piiri äärde polnudki kõige hullem 😀 Auto oli küll nii täis, et ma pidin paari asja veel enda jalutsis hoidma ja kass oli mul terve aja süles, aga saime hakkama 😀 Korteri lepingu allkirjastamine läks kiiresti ja tunnikesega saime ka enda asjad autost üles veetud. Lahti pakkimisega tegelesime küll alles järgmisel päeval, sest samal päeval me lihtsalt ei jõudnud seda teha. Eks kogu see pakkimine, organiseerimine sõitsime jms ikka väistas tegelikult korralikult. Seda mõnusam on muidugi praegu kodus olla ja lihtsalt vedeleda. 🙂 

2 Replies to “Roadtrip Madridist Gibraltarile”

  1. Väga äge blogi, alles nüüd avastasin 🙂 Edu teile, loodan, et Gibraltari kandis meeldib ja läheb hästi!
    Tarifa piirkond on üks minu lemmikutest ka, eriti need düünid seal linnast edasi männimetsas 😉

    1. Sattusin tänu kommentaarile nüüd ka sinu blogi otsa, nii lahe! Ma olen vist kõige suurem igasuguste välismaal elamisega seotud blogide lugeja 😀 Nii põnev on teiste tegemistel silma peal hoida ja tulevikuks uusi ideid koguda

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.