Rayo Vallecano vs Huesca

Laupäeval käisime ühe sõbraga esimest korda Hispaanias jalgpalli vaatamas. Tegemist oli teise liiga mänguga ja meil õnnestus tänu tema sõprade hooajapiletitele ka väga head kohad staadionil saada. Melu oli kohapeal meeletu ja inimesi natukene üle 12 000. Staadion oli rahvast täis, sest mahutab kuni 14 000 pealtvaatajat . Juba esimesel poolajal õnnestus meie meeskonnal lüüa 3 väravat. Kuna Rayo Vallecano on Madridi võistkond, siis olid enamus ka nende fännid ja täitsa uskumatu, kuidas nad reageerisid staadionil toimuvale. Staadionil lauldi, hüpati salle käes keerutades ja karjuti erinevaid tunnuslauseid. Võistkond asutati 1924. aastal ja mõlema poolaja 24. minutil tõusid kõik ja tõstsid üles enda fännisallid terveks minutiks.

 

Suurele osale fännidest ei meeldi klubi president, sest väidetavalt klubil raha on, aga midagi tarka sellega ei tehta. Kuna klubi president on alati ka oma loožis mänge vaatamas, siis on olemas spetsiaalne laul, kus põhimõtteliselt soovitatakse tal minema minna. Teisel poolajal oli mitmeid väga ohtlikke olukordi, aga mäng lõppes siiski 3-0 ja me saime ühe väga vajaliku võidu. Väidetavalt oli tegemist hooaja ühe parima mänguga.

Pärast mängu läksime baari tähistama. Kõik staadioni vahetus läheduses olevad baarid olid rõõmsaid fänne täis. Meie otsustasime spetsiaalselt Rayo Vallecano meeskonna auks tehtud pudelitest Mahou õlut juua. Õhtu lõppedes läksime Simoni juurde lobisema.

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.