Puhkus, külalised ja pakkimine

Homme sõidame me Cadizi laupäevani puhkama ja juba esmaspäeval anname me enda Madridi korteri võtmed ära ja hakkame alla Gibraltari suunas sõitma. Ajastus on natukene kehv, aga kõik see sai tegelikult juba suve alguses pereliikmetega kokku lepitud. Meie kolimise uudised tulid lihtsalt nii ootamatule ja seega polegi midagi teha. Ikka juhtub 😀

Cadizist on Gibraltarile vaid natukene üle 100km ja seetõttu plaanime me kolmapäeval ka sinna uudistama minna. Teised saavad päev otsa Gibraltaril ringi vaadata ja meie loodame sel ajal võimalikult paljusid kortereid ja maju vaatamas käia. Väga suure õnne korral leiame me midagi sel päeval ja saame kohe ka lepingu allkirjastatud. Ma saan väga hästi aru, et suure tõenäosusega meil nii lihtsalt ei lähe, aga proovida ju tuleb 😀 Seetõttu helistasin ma eelmisel nädalal mitmete maakleritele ja omanikele ning leppisin mõned vaatamised kokku. Paljud palusid ka esmaspäeval uuesti helistada ja asjad üle rääkida ning kinnitada. Loodetavasti saame kokkuvõttes vähemalt 5-6 kohta vaatama minna. Pöidlad pihku!

Seoses puhkusega läheb meil oma asjade pakkimisega väga kiireks. Ma olen küll juba omajagu asju kokku pakkinud, aga meid on praegu siin 6 tükki ja seega läheb enamus asju ikka veel vaja vahepeal ja nende pakkimisega tuleb tegeleda 29.oktoobri hommikul (korteri anname me samal päeval kell 15.üle). Läheb väga kiireks, aga küll me hakkama saame 😀 Hetkel on meie korteri ülemine korrus nagu ladu, kõik kohad on vaakumkotte ja erinevaid kaste täis 😀 Ma loodan, et kõik riided ja muud olulisemad asjad mahuvad kohe meie enda auto peale. Mööbli ja vähemtähtsad asjad viime mu sõbranna juurde hoiule. Nende transportimisega tegeleme alles siis, kui meil on enda uus kodu olemas. Loodetavasti läheb kõik sujuvalt!

Viimased päevad oleme nüüd lihtsalt veel Madridis ringi käinud ja kohalikku elu nautinud 😀 Varsti peame puhkused asjad valmis panema ja juba hommikul kella 8 paiku alustame homme enda 650 kilomeetri pikkust sõitu Cadizi 😀 Idee poolest peaksime 14/15 ajal kohal olema, oleneb kui palju pause me tee peal teeme ja kuidas liiklus on. Loodetavasti pole esmaspäeva hommikul linnast välja liikumiseks suuri ummikuid ja kuskil ummikutes me istuma ei pea. Ma ei jõua ära oodata, et saaksime juba varbad uuesti liiva sisse pista ja Atlandi ookeanis ujuda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.