Viis parimat kohta Madridis, kus pidada üks mõnus piknik

Madridi elanikud armastavad piknike ja seetõttu tehakse nalja, et igas majapidamises peab vähemalt üks korralik külmakast olema. Parkides ringi jalutades näed tihti inimesi sõprade, laste ja loomadega üksteise seltskonda ja head toitu nautimas. Tavaliselt valmistutakse pinikuks ikka korralikult ja lisaks rikkalikule toiduvalikule on kaasas isegi jää jookide jaoks 😀 Madridis on väga palju parke ja seega tuleb vaid endale meelepärane välja valida, asjad kokku pakkida ja sammud sinna seada.

Minu lemmikud:

  • Üks kõige populaarsemaid parke on kindlasti 125 hektari suurune imeilus Retiro park. Inimestele meeldib seal kõike teha! Tihti on näha inimesi sportimas, päikest võtmas, lugemas, maalimas ja loomulikult pikniku pidamas. Pargis on ka suur roosiaed, tiik paadiga sõitmiseks, kristallpalee jne.
  • Ideaalseks valikuks on ka suur Casa de Campo park, sest seal on on isegi olemas lauad ja toolid. Hea õnne korral saab seal näha ka vabas looduses elavaid jäneseid.
  • Madridis on ka väga ilusti korda tehtud jõeäärne ehk Madrid Rio ala. Seal on väga mõnus näiteks jalgratta või rulluiskudega sõita. See ala on populaarne ka lastega perede seas oma mänguväljakute tõttu.
  • Päikeseloojangu või niisama vaate nautimiseks sobib hästi 7 tissi park. Sealt on selge ilma korral suurepäraselt näha Madridi ümber olevad mäed. See park on eriti populaarne just õhtuti koertega jalutamiseks ja piknikuteks.
  • Papagoide ja teiste lindude jälgimiseks ning rahulikuks istumiseks on hea valik ka Enrique Tierno Galván’i ehk planetaariumi park.  Seal on olemas ka mänguväljak ja planetaarium, mida saab soovi korral külastada.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.