Pikk nädalavahetus

Meil algas lihavõtete pikk nädalavahetus tegelikult juba kolmapäeval, mil Peeter eestist siia jõudis. Peeter oli kevadisest soojusest (20+ kraadi) vaimustatud ja otsustasime seetõttu õhtuseid pitsasid terrassil vitsutada. Kuna nädalavahetusel tahtsime tegelikult töised olla, siis tundus kõige arukam väike päevane get-away juba neljapäeval korraldada. Maria, Simoni ja Sergioga plaani pidades otsustasime neljapäeval Madridist Aranjuezi põgeneda. Kirjutasin selle kohta tegelikult ka täitsa eraldi postituse ja seega siin pikemalt seletama ei hakka. LINK

Pärast Aranjuezis käiku grillisime ja tegime väikesed dringid meie juures ja seetõttu reede hommik just kõige varasematel tundidel ei alanud. Mina endale kaua voodis lebotamist lubada ei saanud, sest lubasin Tenerifel puhkusel oleva sõbranna kassi iga päev sügamas ja toitmas käia. Koju tagasi jõudes tegime ühise hommikusöögi ja suundusime seejärel kõik töisele lainele. Õhtul näitasime Peetrile ka kodule üsna lähedal asuvat seitsme tissi parki, kust avaneb päris hea vaade Madridile ja seda ümbritsevatele mägedele.

Laupäev ja pühapäev möödusid samuti üsna töiselt. Hommikuid alustasime koos köögis laua taga ning päeva jooksul liikusime laua ja rõdu vahel. Pühapäeval viskas mul mingi hetk kõik üle ja otsustasin end trennis välja elada 😀 Pärast tunnikest jooksu ajal lemmikute youtuberite vaatamist ja külma dušši hakkas palju kergem ja maailm tundus jälle kohe hoopis toredama paigana.

Tavaliselt on emps meile alati pühade ajal  jäneste poolt väikese munajahi korraldanud (mul käivad siiani ka päkapikud :)) laua katnud, pashat teinud ja utsitanud mune värvima. Kuna see aasta emmet aga kuskilt lähedalt võtta ei olnud ja erilist pühade meeleolu vms ka polnud, siis ei värvinud me isegi mune ega pööranud pühadele muudmoodi mingitki tähelepanu. Täitsa kurb tegelikult! Tundub, et tulevikus peab nüüd empsi alati pühadeks siia kutsuma / ise tema juurde lendama või tuleb endal rohkem pingutada, et samasugune meeleolu luua. Raske värk see empsist eemal elamine ikka!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.