Philips Sonicare DiamondClean – 220 eurot maksev hambahari

Eelmisel aastal sain endale sünnipäevaks uhke Philips Sonicare DiamondClean hambaharja. Kui aus olla, siis alguses ei osanud ma sellest suurt midagi arvata. Kahtlesin sügavalt, et üks hambahari saab sellist raha väärt olla (220 eurot).

Nüüdseks olen seda aga kasutanud juba 10 kuud ja olen tõesti väga rahul. Ma olin arvatavasti terve oma elu hambaid liiga kiiresti pesnud, sest mäletan väga hästi, kuidas sellega hammaste pesus tundus alguses nagu igavik (hambaharjal on taimer ja igal režiimil on oma aeg). Võrreldes käsitsi harjamisega tunduvad hambad pärast pesu kordades puhtamad. Näiteks unustasin ma hiljuti Valenciasse paariks päevaks minnes selle hambaharja koju ja terve seal oleku aja tundsin, et hambad  ei saanud käsitsi harjates ikka nii puhtaks kui ma olen harjunud. Kõlab natuke totrana, aga tegelikult ka 😀  Lisaks tundub vähemalt mulle endale, et mu hambad on ka natukene valgemad.

Minul ei ole õnneks kunagi hammastega mingeid erilisi probleeme olnud (kui kaks aastat kestnud jama breketitega kõrvale jätta), aga mu mehel tekkis varem üsna lihtsalt hambakatt. Praegu seda muret õnneks enam ei ole. Juba pärast paarikuulist kasutamist sai hambaarst vahest aru ja soovitas kindlasti edasi kasutada. Tundub, et asi toimib.

Mida Philips ise hambaharja kohta lubab?

  • Eemaldab kuni 7x rohkem kattu kui käsihambahari
  • Naeratus muutub kõigest 7 päevaga 2× valgemaks
  • Igemed muutvad kahe nädalaga tervemaks

Mis selle raha eest hambaharjaga kaasa tuleb?

  • 1 käepide 5 erineva režiimiga (tavaline puhastus, igemehooldus, poleerimine, tundlike hammaste pesu, valgendamine)
  • 2 otsikut
  • Laadimisklaas
  • Reisivutlar

Kas hambahari on sellist raha väärt? Minu väga ebapäedev arvamus on selline, et kui sul on hammastega tihti probleeme (hambakatt, tundlikud igemed vms), siis tasuks seda varianti kindlasti proovida. Probleemideta hammastele sobivad arvatavasti sama hästi ka tavalised elektrilised hambaharjad.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.