Omanäolised baarid, kohvikud ja söögikohad

Ojalá

Madrid on küll väga tore, aga paljajalu rannaliival kõndimine on veel toredam. Selle pealtnäha täitsa “normaalse” söögikoha keldris asuva baari põrand on liiva täis veetud ja nii on võimalik varbad liivas oma kokteili nautida. Pärast paari kokteili petab ikka ära küll ja tekib täitsa rannas olemise tunne 😀 

El Imperfecto

El Imperfecto ehk tõlkes ebatäiuslik on kinldasti väga omanäoline baar.  Seinu katavad erinevad gloobused, mänguasjad, postrid ja muu taoline. Sinna võib täitsa julgelt ka üksi minna ja dekoratsioone uudistades paar head kokteili juua. 

La Ciudad Invisible

La Ciudad Invisible ehk nähtamatu linn on justkui õdus kontor, raamatukogu ja kohvik kolm ühes. Kohapeal on hea tasuta internet ja isegi arvutid kasutamiseks.  Riiulid on täis erinevaid raamatuid ja reisijuhte, mis tekitavad paratamatult soovi kuhugi kohe lennukipiletid broneerida. 

El Jardin Secreto

 El Jardin Secreto ehk salajane aed on tõepoolest nagu nimigi ütleb üsna sajalane ja keegi sinna kohe kindlasti mitte kunagi lihtsalt ei satu. See imeilusa ja romantilise terrassiga baari asub Salvador Bachilleri hoone viimasel kahel korrusel ja on kindlasti külastamist väärt. 

Sala Equis

Sala Equis ühendab endas baari ja kino. Tegemist on modernse kuid hubase baariga kus on igal ajal võimalik joogi kõrvale nautida ka vanu mustvalgeid filme. Täispikkade filmide vaatamiseks on neil olemas ka eraldi ajakavad. Väga armas alternatiivne kohtingu idee lihtsalt kinno minemisele. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.