Nii palju siis tervislikust toitumisest…

Plaanisin see nädal tervislikumalt toituda, aga võin vist kohe ära öelda, et sellest kahjuks midagi välja ei tule 😀 Kõik algas sellega kui Julia mind eile pärast kooli enda ja tal Londonist külas oleva sugulasega Las Rosas Style outlettidesse šoppama kutsus.  Loomulikult võtsime me alguses vale bussi ja pidime seetõttu lõpuks kohale jõudmiseks ka taksot kasutama 😀 Esimese asjana otsustasime kõhud korralikult täis süüa. Enamus restoranidel ja baaridel on siin päevapakkumised ehk menu del dia. Hinnad on üldiselt 8-15 euro vahel ja tavaliselt koosneb see kahest käigust, magustoidust ja joogist.  Pärast salatit, pastat, magustoitu ja kahepeale joodud pudelit veini (Zoe võttis vaid 1 pokaali) oli kõht natukene liiga täis ja otsustasime enne edasi liikumist ja kohvi juua.

Täis kõhu ja natukene svipsis peaga oli väga tore poodides tuuseldada, kõike proovida ja teeselda, et ma päriselt ka kaalun 1200-eurose käekoti ostmist 😀 Meil Juliaga midagi tegelikult vaja ei olnud ja hoidsime seega rohkem silmi lahti Zoe asjade jaoks. Lõpuks leidsime talle päris hea algega Furla käekoti ja imeilusad mokassiinid. Enne uut ca pooletunnist bussisõitu tagasi Madridi otsustasime endale ka ühed šokolaadi frappuccinod lubada 😀 Milline hea mõte!

IMG-5619

Täna oli mul plaanis kohe pärast kooli koju suunduda ja natukene asjalik olla, aga üheskoos otsustati baari istuma minna ja nii liitusin nendega ka mina. Meie seltskond on väga kirju. Täna olid esindatud Brasiilia, Taiwan, Kreeka, Maroko, Inglismaa ja Eesti. Kuna kolmapäeviti on 100 mondaditose  baaris kogu menüü 1 euro (mitte, et seal muidu eriliselt kallim oleks), siis tellisime kambapeale hunniku tapasid, oliive, friikartuleid ja sibularõngaid. Joogiks kõrvale loomulikult suured poole liitrised õlle või veini kannud 😀  Praegu on ilmad juba ka nii soojad, et päikese käes istudes tuleb lihtsalt koguaeg midagi juua ja nii me seal kaks tundi täna tiksusime. Väga mõnus oli!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.