Naabrite põlevast konditsioneerist

Täna hommikul ärkasime tavapärasest palju varem ja suure ehmatusega. Nimelt käis kella 5 ajal hommikul väga vali pauk, mis meid kohe üles äratas. Alla terrassile tormates nägime põlevat, praksuvat ja paukuvat naabermaja konditsioneeri ning murelikke naabreid rõdudel.

Õnneks oli keegi juba tuletõrje ja politsei kutsumisega tegelenud ning kaua ei tulnud enam abi oodata. Jäi mulje, et esimese asjana tegeleti elektri välja lülitamisega (selle peale lülitasime enda korteris ka igaks juhuks elektri kaitsekorgid välja) ja seejärel hakkasid tuletõrjujad põlevat päikesekatet jms kutsutama ning viimasena asuti  konditsioneeri kallale.  Kohe pärast sellele vee laskmist täitus õhk väga paha lõhnaga ja tuletõrjujad palusid kõigil aknad sulgeda ja tuppa minna.

Loomulikult meil pärast sellist äratust enam und kohe ei tulnud 😀 Samas tundus natukene totter poolteist tundi enne äratust üles jääda ja seetõttu otsustasime 5.30 ajal ikka voodisse tagasi minna. Korralikult enam magada ei jõudnud, aga midagi ikka. 

Ärgates oli tänav veel politsei- ja tuletõrjeautosid täis ning elektrikud askeldasid juhtmete kallal. Uudishimulikumad naabrid jõid rõdudel rahulikult kohvi ja kurtsid nappide unetundide üle 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.