Mõnus laupäev

EV100 Madridi üritusel saime paljude siin elavate eestlastega tuttavaks ja nende seas on ka Edgariga, kes meid laupäeval kodust eemale meelitas ja välja kutsus. Kuna mu kallis kaasa tundis end veel natukene tõbiselt, siis midagi suurt meil plaanis polnud. Otsustasime kokku saada Mercado de San Ildefonsos ja õhtut seal alustada. Kuna meie sinna veel jõudnud ei olnud, siis polnud meil selle vastu midagi.

Kohale jõudes tegime kohe väikesed dringid ning võtsime nosimist. Ostsime kambapeale nachosid, grillliha ning juustu- ja singivaagna. Hinnad polnud kõige odavamad, aga midagi hullu ka ei olnud. Kui ma õigesti mäletan, siis suur pokaal sangriat ja 0.4 liitrine õlu maksid kokku 9.50 ning nachod olid 10 eurot. Madridis saab ka palju odavamalt dringitada, aga meile sealne atmosfäär meeldis ja nii me paar tundi seal lobisesime. Edasi suundusime kohta nimega Tapa Tapa, et teha õhtu viimased koksid.

Mulle tundub, et siinsed eestlased liiga tihti omavahel ei suhtle, aga mulle näiteks väga meeldis see, et sain väljas olles vabalt lihtsalt eesti keeles suhelda. Eks praegu ongi nii, et uute sõprade ja tuttavatega suhtlen inglise keeles, keelekoolides ja asju ajades hispaania keeles ning kodus eesti keeles. Väljas käies üldiselt tuleb siis ka laveerida kõigi kolme keele vahel ja nii ongi väga vabastav see, kui saad ka väljas olles ainult eesti keeles lobiseda ja ei pea mõtlema, kas kõik nüüd minust aru said jne. Vahel võib lihtsalt see mitmes keeles korraga suhtlemine üsna väsitavaks osutuda.

Tegemist oli väga mõnusa õhtuga ja kuna me jõudsime koju juba enne südaööd, siis ei läinud unegraafik ka sassi. Kodus meid midagi head öiseks söömiseks ootamas ei olnud ja nii otsustasime teepeale jäävast kebabiputkast 3 euro eest kaks kebabi võtta ning ideaalne uni oligi garanteeritud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.