Mis ravimeid reisile kaasa võtta – esmaabipakk

Kirjutan natukene sellest, milline ja mida sisaldab on minu reisidele alati kaasa võetav esmaabipakike.  Tegemist on SELLE väikese 13x10x4 cm suuruse pakiga, kuhu mahub tegelikult väga palju ja mida on väga mugav kõikjale kaasa võtta. Minu arust on esmaabipaki juures väga oluline, et see oleks piisavalt väike, et seda oleks reisil olles mugav kõikjale kaasa võtta.  See sama pakk on tihti mul aasia rolleriga ringi sõites üleõla kotis igaks juhuks olemas olnud.

Esimeses võrguga sahtlikeses hoian väikest õmblemiskomplekti (telli SIIT), plaastreid, smectat (abimees ägeda kõhulahtisuse korral), ning väikest juppi kinesioteipi. Nimelt on kinesioteip ideaalne abivahend erinevate ära hõõrunud/katki tõmmatud kohtade kaitseks, sest ta püsib ideaalselt peal ka mitmeid päevi kokku puutudes vee, liiga või muu taolisega.

Keskmises võrguga vahes hoian hunniku alkoholilappe (telli SIIT), sest neid on palju mugavam kaasas kanda kui lapikesi ja mõnda desifitseerivat vahendit eraldi. Lisaks on seal tavaline rullplaaster ning võrksukk, mis on hea abimees sideme peale tõmbamiseks.

Viimases vahel on Sudocream (loe selle kohta SIIT) erinevate kriimustuste, väikeste põletuste jms peale määrimiseks. Nimelt võib Sudocremi kasutada naha niisutamiseks ja rahustamiseks ning kaitseks keskkonnatingimuste eest. Lisaks leiab mu esmaabipakikesest ka tiigripalsami, mis on ideaalne putukahammustuste, naha kiheluse puhul, lihas- ja liigesevalude korral (tuleb lihtsalt problmeese koha peale määrida). Samuti leiab viimasest sahtlist ka ravimikarbi ja sidet.

Ravimikarbi tellisin SIIT ja sinna mahuvad kõik minu jaoks olulised tabletid. Erinevaid kõhuprobleeme leevendavad tabletid, paracetamol, ibumetin jne võiksid minu arust ikka igaks juhuks alati lähedalt võtta olla.

0 Replies to “Mis ravimeid reisile kaasa võtta – esmaabipakk”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.