Minu vana on sinu uus ehk swap party!

Kolmapäeval korraldas mu sõbranna Luisa enda juures Pozuelos swap party. Pozuelo on Põhja-Madridist umbes 12 kilomeetri ja 20 minutilise bussisõidu kaugusel asuv natuke eksklusiivsem äärelinn, mis on väga populaarne näiteks Real Madridi jalgpalliklubi mängijate seas. Linnas tegutseb ka hea mainega inglise keelne kool ja seetõttu otsustavad paljud lastega Madridi tööle tulnud pered just sinna kolida.

Algselt oli mul plaan Pozuelosse minekuks auto rentida, sest me elame pigem Lõuna-Madridis ja ühistranspordiga kulub mul sinna minekuks umbes 50 minutit, aga lõpuks lõin ikkagi vedelaks. Ma ei ole siin veel üksi autoga sõitnud ja nii otsustasin parem ühe teise naisega Moncloa bussijaamas kokku saada ja koos bussiga Pozuelosse sõita.

Luisa oli oma imeilusas kodus meile maitsva hilise hommikusöögi valmistanud ning pärast kõigiga tutvumist ning söömist ja joomist otsustasime alustada. Meil oli kokkulepe, et igaüks tohib kaasa võtta maksimaalselt 10 asja ning hinnad ja mitte mingit tähendust ei oma. See tähendab, et sa võid vabalt tuua ala Zara kleidi ja võtta vastu Jimmi Choo kingad jne. Kõigepealt tutvustas igaüks enda kaasa võetud esemeid ning pani need seejärel stangele rippuma ja seejärel algas üks korralik moe-show, sest kõike oli ju vaja proovida, teiste arvamust küsida jne. 😀 Kui algselt käidi ikka vannitubades riideid proovimas, siis lõpuks ei viitsinud keegi enam oodata ja riietuti seal samal elutoas 😀 Meid oli 16 ja majas vannitubasid 4 ning ootejärjekorrad muutusid lihtsalt liiga pikaks.

Mina sain endale ühed väga kenad kingad, kaks kleiti, kaks kardigani, pluusi ja lühikesed püksid. Ma ei raatsi tavaliselt suuri summasid riiete peale raisata ja pole seetõttu mingite väga kallite kohalike brändidega kursis. Küll sai aga uudishimu minust jagu ja pärast väikest googeldamist selgus, et ühe minu poolt valitud kardigani hind on poes pea 400 eurot. Uskumatu! 😀 Tegelikult valisin ka ühe elektrisinise jaki välja, aga kuidagi märkamatult oli keegi sellele juba küüned taha ajanud kui ma oma kohvitassi joomise lõpetasin 😀

Tegemist oli väga vinge ettevõtmisega ja me leppisime juba ka kokku, et korraldame suve lõpus veel ühe samasuguse istumise. Meil kõigil on tegelikult ju kapis selliseid riideid, mida me enam ei kanna, aga niisama ära visata või anda ka alati ei raatsi. Sellepärast tulebki sõbrannad kokku kutsuda ja omavahel asjadele uus kodu leida! 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.