Me kolime jälle!

Nüüd juba vähem kui kuu aja pärast kolime me Lõuna-Hispaaniasse! Täpsemalt on plaanis kolida kohe Gibraltari piiri äärde, sest just sinna sai mu mees endale väga hea ja huvitava tööpakkumise. Paar nädalat tagasi võeti temaga ühendust ning pärast proovitööd ja esimest intervjuud lennutati ta Gibraltarile oma tulevase tiimiga tutvuma. Inimesed ja töökeskkond tundusid normaalsed ning töö ise praegusega võrreldes kordades huvitavam.

Tegelikult oli meil plaan Madridis ikka natukene kauem peatuda (isegi aasta ei ole veel täis), aga pärast plusside ja miinuste kirja panemist otsustasime pakkumise vastu võtta. Pärast tööandjale teada andmist sai ta loomulikult ka nö vastu pakkumise, aga sellegipoolest jäime endale kindlaks. Järgmisena võtsin ühendust enda korteri rendifirmaga ja leppisime kokku võtmete üle andmise kuupäeva. Kui aus olla, siis palju rohkem ma praegu väga teha ei saagi, asju pakkima hakata tundub veel natukene vara. Olen lihtsalt proovinud kappe ja sahtleid organiseerida ja mõttetust jurast vabadena. Uskumatu kui palju asju meil vähem kui aastaga kogunenud on…

Loomulikult olen ka iga päev ka netis tuuseldades meile uut kodu otsinud, aga ega ma midagi ette broneerida nagunii ei julge. Ma tahan ikka oma silmadega kõike näha. Praegu on meil plaan ajutine majutus võtta ja siis nii kiiresti kui võimalik endale oma kodu leida. Nädal aega oleme mõlemad vabad ja saame koos kohti vaatamas käia ning kui selle aja jooksul midagi ei leia, siis saan mina kodu otsingutega üksi edasi tegeleda. Loodame, et kõik läheb sujuvalt ja me leiame endale normaalse hinnaga mõnusa kodu. 

One Reply to “Me kolime jälle!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.