Ma olen jälle autoroolis!

Auto ostmisest on nüüdseks juba kuukene möödas, aga autorooli läksin ma üle pika aja esimest korda alles laupäeval. Viimased sõidud enne seda tegin umbes aasta tagasi Eestis kassil järel käies oma tänaseks müüdud truu Renaultiga 😀 Madridis meil autot ei olnud ja nii see aasta autoroolis olemata täis tiksuski. Me küll rentisime vahepeal autot erinevate reiside jaoks, aga siis oli mugavam kõrval magada 😀 

Ütlen ausalt, et ma natukene täitsa kartsin uuesti autoga sõita 😀 See kõlab küll täiesti naeruväärselt, sest ma olen tegelikult juba 2013. aastast alates üsna tihti sõitnud. Viimased kaks aastat enne Eestist ära kolimist olin täitsa igapäevane juht. Nüüd jäi aga mingi loll aastane paus sisse ja see tekitas minus mingit naljakat ärevust. Ma reaalselt kartsin, et ma ei mäleta enam sõitmisest midagi 😀 Samuti olin täiesti kindel kõikide liikluseeskirjade unustamises jne. 

Tegelikult tahtsin ma juba Madridis uuesti rooli istuda, aga millegipärast seda ei juhtunud. Meil vist polnud kuskile sõita vaja ja niisama tundus tobe tiirutama minna vms. Mis seal ikka. Laupäeval otsustasin aga uues kodukandis natukene ringi tiirutada ja muuseas ka toidupoes ära käia. Esimesed minutid olid tõepoolest üsna ärevad, sest kõik asjad tundusid nii võõrad ja valed. Sidur võttis hoopis teistmoodi kui mu vanal autol ja kõik käigud käisid valesti 😀 Õnneks harjusin ma selle kõigega üsna kiiresti ära ja nüüd valmistab suurt peavalu vaid Google Mapsi jälgimine. Nimelt ei orienteeru ma veel siinkandis väga ja igale poole minekuks pean koguaeg pingsalt juhiseid järgima 😀 Loodetavasti jäävad peamised trajektoorid siiski varsti meelde ja ma saan sõitmisest jälle mõnu hakata tundma.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.