Ma ei jõua nii palju koguaeg kõigiga musitada!

Reedel otsustasime Peetriga päeval natukenegi kultuursed olla ja seadsime sammud Prado Muuseumisse . Paljudesse siinsetesse muuseumitesse on kahel viimasel lahtiolekutunnil tasuta sissepääs ja seega on üsna tavaline, et selleks ajaks tekivad välja ka pikad järjekorrad. Kuna Prado muuseumis on aga kuni 25-aastastele õpilastele sissepääs igal ajal tasuta, siis kasutasime me seda hüve täiega mõnuga ja läksime päevasel ajal muuseumiga tutvuma. Meie õnneks oli inimesi üsna vähe ja nii saime rahulikult kõik korrused läbi uudistatud. Prado muuseumit peetakse üheks euroopa parimaks ja seal on võimalik tutvuda nii Goya, Rubensi, Velazquez’i kui ka Durero töödega. Mina hakkasin kohe muuseumisse jõudes usinalt pildistama ja sain alles hiljem teada, et see on rangelt keelatud 😀 Ups! Kuna ma mõned pildid nagunii tegin, siis jagan neid ka siin 🙂

Pärast muusemi külastamist viskasime pilgu peale ka kõrvalolevale kirikule ja botaanikaaiale. Kõik oli nii ilus ja värviline! Proovin praegu võimalikult palju erinevates parkides käia ja looduse värve nautida, sest kohe varsti läheb nii kuumaks, et kõik hakkab kõrbema.

Mu kallis kaasa jäi pärast tööd töökaaslastega järjekordse eduka nädala lõppemist tähistama ja meie Peetriga liitusime nendega poole kümne paiku ühes baaris. Töökaaslaste punt koosnes umbes 15 inimest ja kuna siin on kombeks üksteisega kohtudes 2 kerget musi paremale ja seejärel vasakule põsele anda (reaalsuses paned pigem põsed kokku), siis baari jõudes tuli mul kõik need inimesed järjest läbi “musitada”. 😀 Ma ei ole kõige suurem habemete fänn (pehmelt öeldes) ja kuna vaid ühel töökaaslasel ei ole habet, siis oli minu jaoks kohe eriti piinarikas nende tervitamine. 😀 Esimeses baaris jõin ma oma elu parimat sangriat (ilma naljata) ja sõime imelisi hispaania toite. Teises baaris tegime shotte ja kolmandas dringitasime ja tantsisime väga kaua. Kui ma õigesti mäletan siis koju saime me 3 paiku ja magama umbes pool tundi hiljem. Järgmine päev möödus küll seetõttu peaasjalikult voodis pikutades, aga nii tore oli!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.