Kust Tenerifel autot rentida?

Tenerifega tutvumiseks soovitan kindlasti auto rentida. Saarel on nimelt on piisavalt väike, et omal käel autoga tiir peale teha ja niimoodi paljude imeliste paikadega omas tempos tutvuda. Samas pean ära mainima, et kohati on mägiteed väga-väga järsud, kitsad ja käänulised ning seetõttu peaks juht end kindlasti autoroolis mugavalt tundma.

Saarel pakuvad rendi teenust paljud firmad, aga ma ei jõua vist kunagi piisavalt AutoReisen’it ära kiita. Meil oli nendega lihtsalt parim kogemus ja hind oli samuti väga soodne. Meie tegime broneeringu nende kodulehel ja võtsime nende kaudu kolmeks päevaks auto Citröen C4 Cactus ja maksime vaid 37€ (kindlustus on neil juba automaatselt hinna sees ja mingeid deposiite keegi ei taha). Nende kaudu autot rentides soovitan kindlasti broneeringu internetis teha, sest nii on hinnad lennujaamaga võrreldes palju soodsamad.

Kohapeal sujus kõik imelihtsalt. Ütlesime broneeringu numbri, näitasime passi ja juhiluba ning maksime arve. Umbes 5 minuti pärast saime võtmed ning võtsime parklast oma auto. Voilaa! Täpselt sama lihtne oli lõpus ka auto tagasi andmine. Ei mingit kurja onu poolt autole tiiru tegemist ja kriimude otsimist. Oluline on vaid meeles pidada, et autot tagastades oleks paagis enam-vähem sama palju kütust kui see saades. Keegi meil seda tegelikult ei kontrollinud, võtmeid tagastades vaid küsiti kui palju kütust paaki jäi.

2 Replies to “Kust Tenerifel autot rentida?”

  1. Pingback-viide: Tenerife pildis – Johanna

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.