Kust Marbellas leiba, hapukoort ja pelmeene saab?

Välismaal elamisel on oma võlud ja valud ning üheks suureks murekohaks on minu jaoks alati olnud koduste maitsete kättesaadavus. Ma võin pikka aega ilma õige leiva või kohupiimatoodeteta elada, aga siis järsku tekib selline isu, et hakkan nii muuseas lennukipileteid Eestisse otsima 😀 Õnneks pole siiski ka Lõuna-Hispaania ja Gibraltari piirialal elades tarvis iga sellise isu tõttu Eestisse lennata, sest Marbellas on täitsa arvestatav koduste maitsete saadavus. Kindlasti on siin kandis neid poode veel, aga praegu on ma end kurssi viinud vaid Marbellas pakutavaga.

Pärast internetist erinevate vene, poola jms poodide kohta lugemist otsustasin ma koheselt neid ka külastada ja nii ma eile hommikul Marbella poole sõitma hakkasin. Õnneks ei pidanud ma pettuma, sest olemas olid nii korralikud pelmeenid, hapukoor, kuivatatud kala, suitsuvorst, hapukapsas, leib, suitsusink ja isegi kohukesed. Lisaks sellele olid olemas ka Saku ja A. Le Coq’i õlled! Ma otsisin tegelikult ka seljankat, aga seda kahjuks kuskil seekord polnud. Pärast kõikides poodides käimist olin kokku ostnud 1kg pelmeene (9€!!), 3kg mannat (3×1,50€), 2 suurt topsi hapukoort (2×3,50€), 10 karumsi kohukest (10×0,60€), pätsi leiba (2,50€) ja kaks A. Le Coq’i õlut (2×2€). Ütleme nii, et näiteks pelmeenid olid ikka ulmelise hinnaga, aga muus osas ei saa üldse kurta. Oleksin isegi hullemaid hindasid oodanud.

Marbellas asuvate poodide nimekiri:

1.Elit Banus  (siit saab eesti alkoholi)

2. CMAK (minu lemmik)

3. Baltika

4. Arvestatav vene toidu valik on ka selles Hipercor poes

4 Replies to “Kust Marbellas leiba, hapukoort ja pelmeene saab?”

    1. Appikene! Ongi nii! Suur aitäh sulle! 20 kilomeetrit (edasi-tagasi ju tegelikult isegi 40km) on tegelikult päris suur võit. 😀

    1. Juhuu! 😀 Suur aitäh sulle! Mul hakkabki leib vaikselt otsa saama 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.