Kuidas pakkida üllatusreisiks?

Ma lähen reisile, aga ma ei tea kuhu! 😀 Tean vaid seda, et me lähme 2.juuni varahommikul meie aastapäeva (9 aastat!!!) ja minu sünnipäeva puhul kuskile reisile. Pakkimise lihtsustamiseks sain teada, et sihtkoht on mere ääres ning me saame seal nautida nii rannapuhkust kui ka sportlikumaid tegevusi. Ma ei ole isegi selles kindel, kas me lähme auto/tsikli/rongi/bussi või lennukiga 😀 Päris põnev!

america-2775323_1920.png

Hakkasin siis täna vaikselt mõtlema, et mida ma kaasa peaks võtma ja kui aus olla, siis sihtkohta ja täpset ilmaennustust teadmata on ikka päris keeruline pakkida. Meil on siin nimelt umbes nädalake üsna kehv ilm olnud ja seega tahaks väga teada, et kuhu me siis lähme ja kuidas seal ilm on 😀  Olen proovinud ka mõned vihjed reisi kohta saada, aga iga jumala kord ajab ta mulle mingit uut käojaani ja seega ei oska ma üldse ennustada, kuhu me läheme.  Ma arvan, et me ei lähe kuskile väga kaugele, sest oleme reisil täpselt 6 päeva. Sisetunne ütleb, et me lähme kas Lõuna-Hispaaniasse, Itaaliasse, Marokosse või Lõuna-Prantsusmaale. Eks siis näha ole!

Reisile minekuga on veel üks tore asi 😀 Nimelt unustas mu kallis kaasa reisi korraldades ära, et meile tulevad 31.05-03.06 kaks minu vana kursaõde külla. Otseselt sellest midagi hullu ei ole, sest nad saavad kenasti ikka meie juures ööbida, aga me saame nendega lihtsalt kahjuks vähem aega koos veeta. Proovin esimesel kahel päeval neile sellised olulised asjad ja kohad ära näidata ja ülejäänud päevadel uudistavad nad siis ise ringi. Kahel päeval hoolitsevad nemad ka meie kassikese eest ja pärast käib teda kõhu alt sügamas lähedal elav sõbranna Maria.

Proovin tänase õhtu ja homse hommikuga asjad pakitud saada ja teen siis selle kohta ka eraldi postituse.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.