Kuidas mul tööl läheb?

Kohe varsti saab mul juba kuu aega Gibraltaril tööl käidud ja siiamaani olen ma väga rahul. Kui ma alguses natukene ikka kartsin seda kellast-kellani tööl käimist, siis vähemalt praegu on kõik hästi. Olen vist uue elukorraldusega enam-vähem harjunud ning pärastlõunased uinakud on järjest harvemaks jäänud. 😀 Ma olen väga õnnelik, et ma pean vaid viis tundi päevas tööl käima. Mul on ka ülemusega vedanud ja seetõttu saan ma alati vajadusel oma päevi ka hiljem alustada. Tuleval esmaspäeval ongi mul näiteks vaja hommikul auto teemaksu tasuma minna ja seetõttu lähen kontorisse mõned tunnid hiljem. Mida veel tahta! 🙂

Ma töötan ühes päris suures ja edukas hasartmänguettevõttes, mis on viimasel ajal kusjuures ka päris palju laienenud. Tundub, et firmal läheb üsna hästi 😀 Selleks, et oma klientidele jätkuvalt parimat teenust pakkuda otsime me pidevalt ka uusi inimesi. Tänaseks töötab meie Gibraltari kontoris igapäevaselt ca 400 inimest ja viimase paari kuu jooksul on lisandunud umbes 50. Selleks, et kõik ennast tööl hästi tunneksid ja natukene paremini ka üldiselt firma tegemistega kursis oleksid, korraldati eelmisel nädalal kõikidele uuematele inimestele Brand Immersion Day. Põhimõtteliselt oli tegemist päevaga, mis andis uutele inimestele võimaluse omavahel tuttavaks saada ja paremini firma erinevaid tegevusvaldkondi mõista. Igapäevaselt ei pruugi muidu erinevate valdkondade inimesed üksteisega ju üldse kokku puutuda. Hommikul tutvustas CEO ennast ja firma ajalugu ning päeva jooksul käisid erinevate osakondade juhid enda meeskondade tegemisi tutvustamas. Vahepeal oli ka mitmeid toredaid ühiseid võistlusi ja mänge. Näiteks tuli meil võistkondesse jagatuna 15-sekundiline reklaamklipp koostada ja ühiselt paarile mängule panused panna. Päeva lõpetasime mõne külma õlle ja Gibraltari tuuriga. Päris tore oli taakord ahvidega koos kalju otsas vaateid nautida ja Marokole pilk peale heita.

Ma siiralt usun, et sellised üritused on väga olulised ja aitavad töötajatel end kiiremini nii-öelda koduselt ja osana suuremast meeskonnast tunda. Teiste osakondade tegemiste ja kolleegidega tutvumine aitab kindlasti ka ühtekuuluvustunde kujunemisele kaasa. Suurtes ettevõtetes ei pruugi inimesed teiste osakondade tegemistega tegelikult ju üldse kursis olla. Pean tunnistama, et mul ei olnud varem näiteks õrna aimugi, millega meie kasiino osakonna inimesed igapäevaselt tegelevad. Muuhulgas sain ka teada, et meie ettevõttes on 20 inimest, kes on seal töötanud 15-19 aastat ning koguni 16 inimest on paiksed olnud juba 20 või rohkem aastat. Päris muljetavaldav! Väga huvitav oli kuulda ka meie suuremate käimasolevate projektide ja ürituste kohta ning tutvuda väga erinevate elualade kolleegidega. Igapäevaselt istun ma ju alati ikka enda osakonna inimestega ja naljalt niisama mööda maja ringi ei konda.

Tegin selle päeva jooksul päris mitmeid pilte ja lisan need kõik nüüd galeriina siia postituse lõppu! 🙂

Kas teie tööandja korraldab ka mingeid sarnaseid firmat ja inimesi tutvustavaid koosviibimisi?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.