Kuidas käte ja jalgadega juuksurile enda soovid selgeks teha :)

Oli aeg, mil mu juuksed mulle väga ei meeldinud ja ma kandsin neid praktiliselt 24/7 krunnis. Ma otseselt ei häbenenud  oma juukseid ega midagi sellist, aga nad ei toonud mulle otseselt ka mingit nö rõõmu 😀 Nimelt on mul minevikus väga palju ebaõnnestunud juuksuriskäike olnud ja mingi hetk tundus kõige lihtsam juuksed nö eest ära saada ja nad krunni panna.

Nüüdseks olen ma ikka väga kaua juba armsa Gredhlini juures käinud ja alati 110% rahule jäänud. Ta on vist ainus inimese kelle kätte ma end vabalt usaldan ja tean, et tulemus on suurepärane. Novembris eestis Virsikul järel käies lasin loomulikult tal kiirelt ka enda juuksed korda teha.

Kiirelt jõudis kätte aga jaanuar ja peeglisse vaadates sain aru, et enam ei ole midagi teha ning pean endale uues kodulinnas juuksuri leidma. Küsisin nõu tuttavatelt, googeldasin ja käisin isegi salongide uste taga piilumas.  Asi lõppes sellega, et ühtegi kohta ma välja valida ei osanud ning otsustasin lihtsalt ühe kodutänava salongi kasuks. Tundsin end ühel päeval järsku maru vaprana ja mõtlesin, et kui hull see asi ikka olla saab. Sel ajal oli veel Peeter ka Eestist meil külas ja nii ma võtsingi ta endale julgestuseks kaasa.

Ütlen ausalt, et salong ise nägi üsna armetu välja, aga juuksuritädil endal olid päris ilusad heledad triibud ning see andis natukene lootust.  Siiski ma valetaks kui ütleksin, et süda ei puperdanud :D. Loomulikult ei rääkinud tädi ka sõnakestki inglise keelt ja sel ajal oli minu hispaania keel ikka väga nigel (mitte, et see praegu palju parem oleks). Käsi, jalgu, vigast hispaania keelt ja pilte appi võttes sai tädi aru, et soovin väga loomulikke heledaid triipe.

Tädi tegi oma tööd südamega ning võttis väga peenikesed salgud, mille peale kulus ca tunnike. Sel ajal sai Peeter aru, et pikkade juustega naistel on juuksuriskäik suts erinev lühikeste juustega meestest ja otsustas mind koju ootama minna :D. Pärast kulus veel ca tunnike peamassaaži, palsami, kuivatamise jne peale.

Ütlen ausalt, et pärast kahte tundi passimist ja 40 euro maksmist jäin ma juustega väga rahule. Ma muidugi unustasin alguses ka küsida, mis see maksma võiks minna ja jõudsin juba vahepeal mõelda, mis ma ütlen kui tädi lõpuks nt 130 eurot küsib 😀 Õnneks läks kõik hästi ja ma siiralt loodan, et tegemist ei olnud lihtsalt vedamisega, sest tahan varsti uuesti sammud sinna seada.

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.