Kolmapäevased kolamised

Ühe oma kohaliku sõbranna Julia kaudu sattusin Madridi elama asunud naiste  whatsappi gruppi, kus pidevalt kolmapäeviti erinevaid üritusi korraldatakse. Grupi nimi on “Wednesday Wanderers” ja kokku on meid seal umbes 40. Tegemist on väga kirju ja laheda super edukate naiste seltskonnaga, kellest enamus on oma elus enda või kaaslase töö tõttu kolinud palju ja elanud väga mitmetes erinevates riikides üle terve maailma.

Whatsappis suhtleme omavahel igapäevaselt, aga reaalselt kohtusin mina nendega esimest korda möödunud kolmapäeval. Üks grupi liikmetest organiseeris ühisürituse, kus külastasime kodu sisekujunduse näitust “Casa Decor”. Põhimõtteliselt oli tegemist messiga, kus erinevad firmad ja disainerid olid kujundatud 5 korruse jagu tube. Seal oli imeilusaid stuudiokorterite sisustamise näiteid, unistuste vannitubasid, elutubasid, kööke jne. Usun, et midagi oli igale maitsele. Eriti palju oli sisekujunduses näha roosat ja rohelist –  ju on need siis praegu popid värvid.

Pärast näitust liikus meie 12-liikmeline seltskond sööma Fismuleri restorani. Tegemist on Madridi kohta pigem kõrgema hinnaklassiga söögikohaga. Kui ma õigesti mäletan, siis toitude hinnad olid vahemikus 17-30 eurot. Koht ise oli üsna skandinaavialiku sisustusega ja teenindus hea. Mulle kahjuks minu tellitud toit ei maitsenud ning seetõttu tilkus süda ka natukene verd pea 30-eurose arve maksmisel.

Mul on nii hea meel, et olen juba selle lühikese siin oldud aja jooksul (tegelikult täitub kohe viies kuu!!!) endale nii palju toredaid sõpru ja tuttavaid saanud. Väga tore oli nende naistega üks mõnus päev koos veeta ning kuulata, kust keegi pärit on, mis neid Madridi tõi ja kui kaua nad siin olla plaanivad. Naljakas on vaid see, et nad on kõik minust vähemalt 15+ aastat vanemad ja vahel andis see natukene ka tunda.

Ütlen ausalt, et mul võttis alguses natukene aega, et end selles seltskonnas mugavalt tunda ja see ei olnud kuidagi seotud vanusevahega. Nimelt on tegemist VÄGA edukate inimestega ja nende reaalsus kõlas mulle kohati täieliku ulme ja unistusena (#goals :D). Nende erinevates riikides elamiste seikluste, reisimuljete, probleemide jms kuulamine oli väga-väga lahe.  Peale Julia osutusid minu vaieldamatuteks lemmikuteks kaks Kolumbiast pärit naist. Sain mõlemaga kohe jutu peale ja lähen järgmisel nädalal neist ühe juurde ka kolumbia kööki maitsma. Elu on ilus!

 

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.