EV100 tähistamine Madridis

Meil siin Hispaanias võtab kõik natukene kauem aega ja seega tähistasime Eesti sünnipäeva alles 28.02.18. Saatkond saatis kutsed veebruari keskel ja nii oli ilusti aega endale ka midagi selga otsida. Mul läks üsna lihtsalt. Kuna maani kleiti polnud vaja, siis panin selga enda põhikooli lõpukleidi (napilt mahtus) ja ostsin juurde ühed tavalised mustad kingad. Mu kallil kaasal oli aga ülikonda vaja ja nii me selle probleemi lahendamiseks ükspäev pärast tööd linnas kokku saimegi. Õnneks oli ta üsna väsinud ja ei jõudnud minuga palju vaielda ja nii me umbes poole tunniga ülikonna ostetud saime.

5518949F-52EF-493E-BD1F-722590F758A8

Kuna peokohta oleks üsna tüütu metrooga seigelda olnud ja meie lähedal elavad sõbrad otsustasid nagunii autoga minna, siis leppisime kokku, et nad võtavad ka meid peale. Pidu algas kell 19, aga erinevate asjaolude kokkulangemise tõttu (Simon sai töölt hiljem lahti, ummikud jne) jõudsime me 20ks.

Väikese hilinemise tõttu jäime küll kahjuks suursaadiku kõnest ilma, aga uskumatult tore oli saali sisse astudes kuulda mõnusat eestikeelset suminat.  Inimesi oli peol umbes 120. Toidupooliseks oli nii paellat kui erinevaid imemaitsvaid soolaseid ja magusaid suupisteid. Ma salamisi lootsin peolaualt ka musta leiba leida, aga kahjuks tuli ilma hakkama saada. Leiva asemel sai Hispaania veinide kõrvale juua vana tallinnat.

Kohapeal küsiti ka kõigi telefoninumbreid ühise whatsappi vestluse loomiseks, et saaksime aegajalt koos midagi ette võtta. Praegu sai plaani võetud märtsi keskel koos vene restorani pelmeene sööma minna. Väga lahe!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.