Eestis käigust ja uutest tööalastest väljakutsetest

Ma pole päris ammu niisama midagi kirjutanud ja isegi kui ma tahaks seda aja puudusega põhjendada, siis tegelikult on aega maa ja ilm, ma olen lihtsalt otsustanud seda aega muud moodi kasutada. 😀 Ma olen vahepeal lihtsalt suve täiel rinnal nautinud ja pole seega ka väga arvuti taha jõudnud. Kõikidel nädalavahetustel ning isegi paljude tööpäevade õhtutel olen mehega koos palju Andaluusias ringi sõitnud, erinevaid imeilusaid randu külastanud ja palju head toitu söönud. Ma kirjutasin vist viimati üsna juuni alguses pärast Portugali reisi ning vahepeal on nii mõndagi juhtunud.

Liivadüünid Tarifal

Suve esimeses pooles tehtu peale tagantjärele mõeldes tuleb vist esimese asjana ikka Eesti reis meelde. Tegelikult ei olnud meil alguses mitte mingit plaani see suvi Eestisse minna, aga mul tuli Portugalis enda sünnipäeval kõikidega õnnesoove vastu võttes järjekordne suur sõprade ja pereliikmete igatsus peale. Nii paljud olulised inimesed võtsid vaevaks ühendust võtta ning isegi kaarte ja kingitusi saata. Nii lahe! Lõpuks ostsime me piletid seekord isegi natukene vähem kui 3 nädalat ette, aga õnneks saime täitsa hea hinnaga. Eestis olles vedas meil väga ilmaga ja tänu sellele sõitsime palju ringi ja nautisime Eestimaa suve. Praktiliselt kõik meile olulised inimesed võtsid koos meiega Eestis aja maha ja tänu sellele saime nendega koos palju grillida, saunas käia ja ujuda. Mul on nii hea meel, et KÕIK mu lähedasemad sõbrannad ja kursaõed võtsid vaevaks üle Eesti kokku sõita ja koos aega veeta! Lisaks jõudsime Eestis olles järgmise suve jaoks ka ühe toreda peokoha välja valida (ei tea küll mis peo jaoks??) 😀 Suure tõenäosusega kirjutan ma sellest lähiajal natukene pikemalt, sest ma olen leebelt öeldes elevil!!!

Meil ei olnud alguses plaanis Eestisse minna tegelikult seetõttu, et meile tulevad väga paljud sõbrad ja pereliikmed suvel ja sügise alguses ka siia külla. Näiteks on meil praegugi külas mehe vanemad ning vaid nädalake hiljem tulevad juba minupoolsed pereliikmed. Järgmised külalised saabuvad siis juba septembri lõpus ning oktoobris on samuti kahel korral sõpru oodata! Ütleme nii, et enne oktoobri lõppu meil majas rahu ei ole ja see on täitsa tore. Tõsi, töö kõrvalt on see teinekord see kõik natukene väsitav, aga õnneks on kõik iseseisvad täiskasvanud inimesed ja saavad seega ideaalselt ka ilma meieta päevasel ajal hakkama.

Vahetult pärast Eestist tagasi tulles kinnitati tööl ka mu soov liikuda värbamistiimi ja pärast praegust mini puhkust taas tööle naastes hakkangi ma meie firmale parimat tööjõudu otsima ehk alustan tööd värbajana. Päris põnev värk! Nüüdsest peaksin ma töökirjelduse järgi hakkama erinevate värbamisagentuuride ja võimalike kanditaatidega suhtlema, intervjuusid korraldama ja neid ka läbi viima. Vajadusel tuleb hakata käima ka erinevatel üritustel. Eks siis näha ole, millisteks mu tööpäevad tegelikult kujunevad, aga varasema 5 tunni asemel pean ma nüüdseks siiski täiskohaga tööl käima. 😀 Selle üle ma tegelikult teab mis rõõmus ei ole, aga samas olen ma uuteks väljakutseteks täiega valmis ja küll ma ka jälle selle 8 tunnise tööpäevaga ära harjun. Sisseelamisperioodil ma kodukontorist tööd teha ei saa, aga hiljem ei pidavat see mingi probleem olema. Ma ei ole tegelikult üldse kindelgi, et mulle meeldiks kodust tööd teha, aga tore on teada, et mul on soovi korral see võimalus tulevikus olemas. Pean tunnistama, et ma olen väga rõõmus ning ma loodan, et uude ametisse sisse elamine saab olema sujuv ning päevad põnevust täis!

Kui aus olla, siis rohkem mingeid suuremaid uudiseid mul vist ei olegi. Püüan lihtsalt täiega suve ja siinset elu nautida ning võimalikult palju pärast tööd ringi seigelda. Mulle tundub, et ühest küljest on elu praegu nii mõnusalt paika loksunud, aga samas on ka mitu väga põnevat uut väljakutset ootamas. Mõnus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.