Chinod!

Mulle on koguaeg meeldinud erinevates pudi-padi poodides ringi luusida ja endamisi mõelda, kes seda jura küll ostab. Eks ma aeg-ajalt leian enda arust ka tõelisi pärle, ilma milleta ma enam hakkama ei saa. Madridis on selliseid meie koduekstra sarnaseid, aga väga odavaid ja palju suurema valikuga poode iga nurga peal. Ma ei ole päris kindel, miks chinosid niimoodi kutsutakse, aga arvatavasti sellepärast, et üldiselt peavad neid poode kohalikud hiinlased.  Paarisaja meetri raadiusel meie kodust on juba vähemalt 6 tükki neid.

Mida ühes chinos müüakse? Aus on vastus on see, et praktiliselt kõike ja odavalt. Mida iganes sul ka koju vaja ei oleks, esimese asjana sead ikka sammud chinosse ja suure tõenäosusega sa selle ka sealt leiad. Meie oleme chinodest ostud lillepotte, mulda, jõulutulukesi, kassi mänguasju, kartulikoorija, erinevaid korvikesi, tabureti, vaipu, kätepesugeeli, haamri, topieemaldaja, prügikasti, veinipokaale, ahjuvormi, värvilisi pastakaid, jõulukaarte, vihikuid jne.

Chinosid on küll erinevates suurustes, aga nad kõik on pealaest jalatallani asju täis. Ütlen ausalt, et mõnel kogukamal inimesel võib olla teinekord täitsa keeruline nende imepisikeste riiulite vahel laveerida ilma midagi ümber ajamata. Mina olen igatahes suur chinode fänn ja olen kõigile meie külalistele ka seda neid imelisi kohti tutvustanud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.