5 firmat, kellelt Madridis autot rentida

Meil on tegelikult ju tsikkel Madridis täitsa olemas, aga vahepeal on siiski paariks tunniks ka autot vaja läinud (näiteks IKEA’st rohkemate asjade toomisel :D). Just sellisteks mõntunnisteks sõitudeks on meil mõnel korral autot vaja läinud ja kõige mugavamaks variandiks on osutunud mõne äpi kasutamine.

Meie oleme kasutanud äppi Bluemove, sest kohe meie tänava nurgal asub üks nende parkla, kus nad kolme autot hoiavad (Fiat 500, Opel Corsa ja Opel Adam). Pärast äpi alla laadimist tuleb neile registreerides saata pilt enda isikut tõendavast dokumendist, juhiloast ning lisada pangakonto number.  Maksimaalselt paari tunni jooksul kinnitatakse su andmed ning aktiveeritakse konto. Voilaa!

Pärast konto aktiveerimist saad valida enda asukohale kõige lähemal oleva auto ja selle kellaajaliselt broneerida. Hinnad algavad olenevalt autost 2€/h ja kui läbid kuni 100km, siis maksab iga kilomeetri eest 0,25€ lisaks, sealt edasi on hind 0.18€/km. Neil on olemas ka suuremaid autosid (näiteks Citröen Jumpy), mille hinnad algavad 5,40€/h ja 0.29€/km. Tean inimesi, kes on seda varianti näiteks suuremate esemete transportimiseks kasutanud.

Pärast broneerimist tuleb lihtsalt broneeritud ajaks auto juurde minna ja see oma telefoniga avada.  Kohaliku isikustatud transpordikaardi olemasolul saab registreerides ka selle numbri lisada ja nii on võimalus auto ka kaardiga avada. Kui auto peaks vajama tankimist, siis kütusekaart on alati kindalaekas ja endal midagi maksta ei tule.  Pärast auto tagastamist võetakse summa automaatselt arvelt maha.

Populaarsed firmad, kellelt autot lühiajaliselt rentida:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.