Ärahellitatud jalad

Mõnusalt soe (kohati tegelikult ka liiga soe) suvi on kohe lõppemas ja üle 5 kuu tuli taas kinnisemad jalanõud  välja otsida. Kui aus olla, siis alates mai kuust alates olen ma praktiliselt kogu aeg ainult lahtiste jalanõudega käinud 😀 Trennis olen loomulikult ikka spordijalatsitega käinud, aga vabal ajal ei ole ma tosse ja baleriinasid vist kordagi jalga pannud. Higistavad jalad on minu jaoks lihtsalt maailma kõige rõvedamad asjad ja 40 kraadise kuumusega tahangi ma ainult plätusid ja sandaale kanda. 

Mai kuus ostsin endale ühest kodu juurest olevast jalanõude poest korralikud nahast sandaalid, millel on maailma kõige pehmemad ja mugavamad tallad. Suve alguses kandsingi vaid neid ja oma truusid Birkenstocke. Mu jalad ei ole arvatavasti kunagi õnnelikumad olnud… Juulis otsin allahindluste ajal endale ka teise paari. Kui esimesed sandaalid olid tumedates toonides, siis teise paari ostsin pruunikates toonides.  Ma olen täiesti kindel, et ma ei leia endale mitte kuskilt 19 euro eest mugavamaid ja vastupidavamaid nahast jalanõusid. 

Märkamatult on oktoober kätte jõudnud ja viimasel ajal on hommikuti ja õhtuti varvastel plätude ja sandaalidega külm hakanud. Vastu tahtmist vaatasin ükspäev enda vähe kinnisemate jalanõude varu üle ja pidin endale tunnistama, et ma ei taha nendest enam praktiliselt midagi kanda. Mu jalad on nii harjunud nende pehmete geeljate taldadega, et ma ei taha isegi mõelda mingite tavaliste jalanõude kandmise peale… Eile panin ühed väga mugavad ja juba ammu sisse kantud baleriinad jalga ja ma lihtsalt surin 😀 Tundub, et ma pean endale nüüd hunniku mingeid uhkeid sisetaldasid muretsema, mis mu teised jalanõud ka sama mugavaks muudaksid. Ootan soovitusi! 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.